Рекомендуємо

Зернодробарка ЛАН-3 (2,5 кВт, до 320 кг/год., чавунний двигун. ДКУ, крупорушка, млин для зерна і качанів кукурудзи
7 470 ₴
- В наявності
- Код: ЛАН-3
+380 (98) 691-95-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зернодробарка електрична (ДКУ, крупорушка, млин) "ЛАН-3" являє собою спеціалізований пристрій для подрібнення зерен бобових, злакових культур і качанів кукурудзи (качанов).
Млин для зерна знаходить застосування в особистих підсобних і невеликих фермерських господарствах при приготуванні корм домашнім тваринам і птиці.
Особливості зернодробарки:
- Дробарка забезпечує рівномірний подрібнення подається сировини при низькому освіту дрібних пиловидних фракцій, а також має можливість регулювання ступеня подрібнення.
- Апарат відчутно знижує витрати праці при догляді за домашньою худобою та птицею.
- Силова частина агрегату зібрана на базі надійного електричного двигуна, який забезпечує необхідний запас потужності.
- Зернодробарка має малу вагу, невеликі габаритні розміри, завдяки чому не виникає проблем з перенесенням і зберіганням.
Диск з молотками складається з 20-ти молотків прямокутної форми, розташованих на 4-х осях по 5 штук. Молоточки виготовлені із загартованої інструментальної сталі товщиною 2 мм
Переваги подрібнювача зерна ЛАН-3:
- Надійна конструкція
- Мідна обмотка двигуна
- Висока продуктивність
- Малі витрати електроенергії
- Місткий металевий бункер для завантаження зерна
- Підходить для подрібнення зерен і кукурудзяних качанів
- Захист від перевантаження
- Кнопка включення/вимикання з силіконовим захистом від пилу та вологи.
Технічні характеристики:
- Вид: зернодробарки
- Тип: молоткова
- Виробник: СОВЕК
- Країна виробництва: Україна (р. Вінниця)
- Матеріал корпусу двигуна: чавун
- Споживана потужність: 2500 Вт
- Номінальна напруга: 220 В
- Частота обертання вала: 2850 об/хв
- Продуктивність: зерно - до 320 кг/год
- Тип приводу: Електродвигун (від мережі)
- Частота струму: 50 Гц
- Вага: 31 кг
- Обсяг приймального бункера: 12 л
- Переробляє сировину: Зернові/Кукурудзяні качани
- Габаритні розміри: 500x400x680 мм
ГАРАНТІЯ ВИРОБНИКА
Виробник гарантує безвідмовну роботу при дотриманні споживачем правил транспортування, зберігання і експлуатації.
Протягом гарантійного терміну всі виявлені споживачем неполадки, які виникли з вини виробника, усуваються безкоштовно.
Гарантійний строк - 12 місяців!
В комплекті 1 сито з діаметром отворів Ø 5 мм
Є можливість замовити додатково сита Ø: 3, 4, 5, 6, 7, 8 мм (Наявність уточнюйте)
Ціна - 130 грн./ шт.
В наявності є запчастини та комплектуючі!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність бункера | 12 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Механізм подрібнення | Ножі, Молотки |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 12 л |
| Потужність двигуна | 2.5 кВт |
| Продуктивність | 320 кг/год |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип обладнання | Зернодробилка побутова |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота | 50 Гц |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 320 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 150 кг/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | ЛАН-3 |
| Короткі характеристики | 2,5 кВт, 220 В / Мідна обмотка / 2850 об/хв. / Молоткова / Зерно + качани кукурудзи / до 320 кг/год / Завантажувальний бункер - 12 л / Захист від перегріву / Кнопка вкл/викл. / 1 змінне сито |
| Коренеплоди | - |
| Матеріал корпусу двигуна | Чавун |
| Країна виробництва | Україна |
| Вид | Зернодробарка |
| Кількість сіток в комплекті | 1 шт. |
| Режим роботи | Тривалий |
| Захист від перегріву | + |
| Матеріал приймального бункера | Метал |
| Тип двигуна | Однофазний |
| Частота обертання валу | 2850 об/хв. |
| Кнопка включення/вимикання | + |
| Переробляються продукти | Зерно /качани кукурудзи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 470 ₴







