Зернодробарка (ДКУ, крупорушка, млин) БЕЛАРУСЬ БКИ-3500 призначена для подрібнення зерна колосових, бобових, кукурудзи (качанів) в особистих підсобних та невеликих фермерських господарствах при приготуванні корму домашнім тваринам та птиці.
У комплект ДКУ входять 4 сита для отримання помелу різної фракції (3, 4, 5 та 6 мм).
Диск з молотками складається з 20 молотків, розташованих на чотирьох осях по 5 шт.
Особливості та переваги млина для зерна БКИ-3500:
- Висока продуктивність (до 200 кг/год)
- Підходить для подрібнення зернових та кукурудзяних качанів.
- Бункер металевий для завантаження зерна
- Сітка по всьому периметру барабана довжиною 67 см
- Молоткові ножі спеціальної форми (ребристі)
- Захист від перевантаження
- Кнопка увімкнення/вимкнення
Технічні характеристики подрібнювача зерна:
- Вид: зернодробилка
- Тип: молоткова
- Виробник: Білорусь
- Сировина, що переробляється: Зернові/ качани кукурудзи
- Електродвигун: однофазний
- Максимальна потужність: 3.5 кВт
- Номінальна напруга: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Частота обертання: 2800 об/хв
- Максимальна продуктивність: 200 кг/година.
- Чотири змінні сита з діаметрами отворів: 3, 4, 5, 6 мм
- Об'єм приймального бункера: 5.5 л.
- Вага: 18 кг
Габаритні розміри:
- довжина – 410 мм;
- ширина – 295 мм;
- висота – 485 мм.
Гарантія – 12 місяців!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 200 кг/год |
| Коренеплоди | 75 кг/год |
| Основні атрибути | |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 5.5 л |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зернодробарка |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Захист від перегріву | + |
| Кількість сіток в комплекті | 4 шт. |
| Короткі характеристики | 3,5 кВт, 220 В / Мідна обмотка / 2800 об/хв. / Молоткова / Зерно + качани кукурудзи / до 200 кг/год / Завантажувальний бункер - 5,5 л / Захист від перегріву / Кнопка вкл/викл. / 4 змінних сита |
| Мoдель | БКИ-3500 |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Матеріал приймального бункера | Метал |
| Механізм подрібнення | Молотки (зерно); Ножі (кукурудзяні качани) |
| Переробляються продукти | Зерно /качани кукурудзи |
| Режим роботи | Тривалий |
| Тип двигуна | Однофазний |
| Частота обертання валу | 2800 об/хв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴







