Топ продаж
-6%

Зернодробарка / млинок GRAD (Sigma). 2.5 кВт, до 230 кг/год. ДКУ, крупорушка, подрібнювач, млин для зерна
3 600 ₴
3 390 ₴
- В наявності
- Код: 5381525
+380 (98) 691-95-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зернодробарка (ДКУ, крупорушка, млин) GRAD (5381525) призначена для подрібнення зерна колосових, бобових, кукурудзи (качанів) в особистих підсобних та невеликих фермерських господарствах при приготуванні корму домашнім тваринам та птиці.
У комплект ДКУ входять 4 сита для отримання помелу різної фракції (2, 3, 4, 5 мм).
Диск з молотками складається з 20 молотків, розташованих на чотирьох осях по 5 шт. Молоткові ножі виготовлені із якісної сталі.
Особливості та переваги млина для зерна:
- Висока продуктивність (до 230 кг/год)
- Підходить для подрібнення зернових та кукурудзяних качанів.
- Бункер металевий для завантаження зерна
- Сітка по всьому периметру барабана довжиною 67 см
- Молоткові ножі спеціальної форми (ребристі)
- Захист від перевантаження
- Кнопка увімкнення
Технічні характеристики подрібнювача зерна:
- Вид: зернодробилка
- Тип: молоткова
- Виробник: Sigma
- Сировина, що переробляється: Зернові/ качани кукурудзи
- Електродвигун: однофазний
- Максимальна потужність: 2.5 кВт
- Номінальна напруга: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Частота обертання: 2850 об/хв
- Максимальна продуктивність: 230 кг/год. (зернові)
- 4 змінні сита з діаметрами отворів: 2, 3, 4, 5 мм
- Об'єм приймального бункера: 6 л.
- Вага: 17 кг
Габаритні розміри:
- довжина – 350 мм;
- ширина – 305 мм;
- висота – 405 мм.
Гарантія – 12 місяців!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність бункера | 6 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Механізм подрібнення | Ножі, Молотки |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 6 л |
| Потужність двигуна | 2.5 кВт |
| Продуктивність | 200 кг/год |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип обладнання | Зернодробилка побутова |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота | 50 Гц |
| Частота струму | 50 Гц |
| Клас захисту | IP44 |
| Клас ізоляції | B |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 405 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 200 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 90 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴









