
Модульна лазня-намет ТРОЯН PRO MAX 4*2. Мобільна баня-палатка з передбанником. Туристична сауна. Максимальна комплектація
40 990 ₴
- В наявності
- Код: МБ05-2
Модульна баня з передбанником 4х2 (максимальна комплектація)
Є покращеним варіантом попередньої версії мобільної бані «ТРОЯН» - на ній установлені повноцінні двері із фібергласовим каркасом. Двері мають набагато більший ресурс використання у порівнянні зі звичайним замком – блискавкою та значно підвищують комфорт використання бані.
Дана комплектація найбільш комфортна для використання - на лежаку можна полежати, організувати процедури з віником, за допомогою водогрійки можна нагріти воду для чаю та запарювання віника, у передбаннику є столик та 4 стільчики зі спинкою для комфортного відпочинку у перервах між заходами у сауну.
Або можете все узгодити під час підтвердження замовлення по телефону.
Наш консультант звʼяжеться з Вами і перерахує вартість такого комплекту.
Перевагою мобільної лазні перед стаціонарною є можливість її встановлення в будь-якому місці із більш-менш рівним рельєфом.
Ви не прив'язані до одного місця і зможете організувати банні процедури де забажаєте - біля річки чи у себе на подвір'ї.
Особливістю модульної лазні полягає у можливості використовувати її із передбанником або без нього - останній легко від'єднується при необхідності. Передбанник буде незамінним при низьких температурах та створить комфортні умови відпочинку поза парною.
Відео огляд Модульної бані Троян ProMax 4*2м
Особливості модульної бані:
- модульна конструкція (два модулі, які можна легко роз'єднати - модуль сауні та модуль передбанника)
- вікна зі шторками на липучках
- вентиляційний клапан із шторкою на липучках
Комплектація:
- модуль сауни із каркасом з чорної сталі
- модуль передбанника із каркасом
- з'єднувальна смуга
- піч із нержавіючим димоходом
- нержавіюча водогрійка на 5 літрів
- каміння (базальт)
- лежак дерев'яний
- стільці дерев'яні складні (4 штуки)
- стільці дерев'яні складні зі спинкою (4 штуки)
- стіл дерев'яний складний
- термометр скляний
Для цього оформіть придбання комплекту з нержавіючим каркасом (замість чорного буде нержавіючий).
Піч виготовлена із сталі товщиною 2 мм. Усередині конструкції передбачені дві полички, завдання яких - мінімізувати викиди тепла через димохід та унеможливити викидання іскрів.
Димохід печі складається із 4 модулів завдовжки 0,5м - така конструкція дозволяє транспортувати димохід усередині печі.
Каміння (базальт) – використовується для акумуляції тепла. Базальт - вулканічна порода, що стійко витримує перепади температури. Каміння викладається згори печі - у конструкції печі для цього передбачений бортик висотою 5 см.
Габарити печі у розібраному вигляді: 60х32х55 см.
Водогрійка виготовлена з харчової нержавіючої сталі AISI304 та має об'єм 5 літрів. Встановлюється в систему димоходу методом "стик-в-стик".
Стільці, стіл та лежак виготовлені із натурального дерева та мають складну конструкцію для економії місця при транспортуванні. Лежак розрахований для сидіння 3 людей.
Загальний вага максимальної комплектації - 145 кг.
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Комплектація банної піччю | Так |
| Кількість внутрішніх дверей | 2 |
| Кількість вікон | 2 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Місткість осіб | 5-10 |
| Наявність тамбура | Так |
| Сезон використання | Круглий рік |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри печі | |
| Вага печі | 30 кг |
| Висота димаря | 2000 мм |
| Висота печі | 650 мм |
| Довжина печі | 550 мм |
| Діаметр димоходу | 10 мм |
| Ширина печі | 320 мм |
| Габаритні розміри намету | |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
- Ціна: 40 990 ₴










