
Труба димохід з нержавіючої сталі 0,5м (Ø100мм). Для пічок, казанів, коптилень, мобільних бань
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: ДОП15
+380 (98) 691-95-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Нержавіюча труба димохід для пічок, казанів, коптилень, мобільних бань
Характеристики:
- Довжина труби - 0.5 м
- Діаметр зовнішній - 100 мм
- Діаметр внутрішній - 96 мм
Для мобільної бані необхідно таких 4 труби, які з'єднуються між собою в загальну довжину 2 м. На верхню трубу бажано встановлювати грибок.
Виготовлено в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Каміни, Печі, Котли, Генераторні установки, Вентиляційні системи |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 96 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴

