Черпак для бані та сауни застосовується для піддачі води з ароматизатором або без нього на каміння дров'яних печей.
Черпак із бука виконаний із цільного шматка деревини ручним способом.
За зручну ручку з гачком можна повісити у будь-якому місці парної чи передбанника.
Характеристики черпака:
- ширина: 12см
- глибина 6см
- довжина 39см
- ємність: 300мл
- матеріал: бук
Виготовлено в Україні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ручки | 39 мм |
| Об`єм | 0.3 л |
| Стан | Новий |
| Тип ємності | Черпак |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 100 мм |
| Діаметр димоходу | 96 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димоходу | Неіржавка сталь |
| Сфера застосування димоходу | Вентиляційні системи, Генераторні установки, Камини, Котли, Піч |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




