Грибок з нержавіючої сталі на трубу димохід діаметром 95мм
- Діаметр "шапки" - 230 мм
- Товщина нержавіючої сталі - 0.8 мм
- Загальна висота - 250 мм
Виготовлено в Україні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Каміни, Печі, Котли, Генераторні установки, Вентиляційні системи |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.8 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр димоходу | 95 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





