Зручний та мобільний стільчик із натурального дерева. Завдяки своїй конструкції у складеному вигляді має компактні розміри, що дуже зручно для транспортування та зберігання.
Матеріал корпусу - масив липи
Габарити у складеному вигляді:
- 36см*46см*7см
Габарити у розкладеному вигляді:
- сидіння – 32,5 см.
- висота – 44 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Глибина стільця | 320 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Матеріал сидіння | Натуральне дерево |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Ширина стільця | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴


