Розкладний стільчик з натурального дерева
Стільчик, завдяки своїй конструкції, легко складається і в зібраному вигляді має компактні розміри, що дуже зручно для транспортування та зберігання.
Особливість даної моделі - спинка, яка робить стільчик комфортнішим.
Матеріал - масив липи
Габарити у складеному вигляді:
- 74х45х7 см
Габарити у розкладеному вигляді:
- сидіння - 45х53 см
- висота по спинці – 67 см
Виготовлено в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 670 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Колір | Натуральний |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Матеріал сидіння | Натуральне дерево |
| Матеріал спинки | Натуральне дерево |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴


