Розкладний стільчик дубовий
Стільчик, завдяки своїй конструкції, легко складається і в зібраному вигляді має компактні розміри, що дуже зручно для транспортування та зберігання.
Виготовлений з натурального дерева породи дуб.
Габарити у складеному (транспортувальному) вигляді:
- довжина - 98 см
- ширина - 49 см
- висота (товщина) - 6 см
Габарити у розкладеному вигляді:
- висота по спинці - 86 см
- висота сидіння - 48 см
- загальна ширина - 49 см
Виготовлено в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Колір | Натуральний |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Матеріал сидіння | Натуральне дерево |
| Матеріал спинки | Натуральне дерево |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴








