Складаний стіл з натурального дерева (липа)
Стіл має складну конструкцію. У складеному вигляді дуже компактний, що додає плюсів до його характеристик.
- Розміри стільниці – 52см75 см.
- Висота – 70 см.
- Габарити у складеному вигляді – 75х82х6 см.
Виготовлено в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴








