Дерев'яний лежак для мобільної лазні Троян
Лежак - незамінна річ, коли йдеться про процедури в лазні. З його допомогою відпочинок у лазні буде на рівень вищий - на ньому можна розслабитися під віником або просто полежати.
Конструкція лежака виготовлена з натурального дерева та має складну конструкцію.
Розміри виробу розраховані на 3 сидячі місця. У складеному вигляді лежак має габарити 90х66х14 см. і поміщається в багажник легкового автомобіля.
Габарити лежака (для встановлення):
- довжина - 180 см.
- ширина - 55 см.
- висота - 60 см.
Габарити лежака (для транспортування):
- довжина - 90 см.
- ширина - 66 см.
- висота - 14 см.
Виготовлено в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Натуральний |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Розкладний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴




