Піч для мобільної лазні та обігріву з нержавіючої сталі Троян
Дана модель пічки користується особливою популярністю серед рибаків для їх обігріву, які полюбляють риболовлю в нічний час або в зимовий (холодний) період. Можливий експорт в країни Європи.
Абсолютно всі деталі даної пічки виготовлені з якісної нержавіючої сталі AISI-430 товщиною 1.5 мм., що дозволяє їй відповідати рівню мобільності. Для зручності транспортування на печі присутні ручки. Розміри печі дозволяють легко розмістити її в багажнику легкового автомобіля.
Коли піч набирає свою робочу температуру, то вона може обпекти, тому в її конструкції були передбачені захисні кожухи. Вони зйомні, знову ж таки для зручності транспортування. Зберігати основний об'єм тепла усередині лазні дозволяє особлива конструкція усередині камери згоряння печі. Там є дві полиці, які не дають теплу вилетіти через димохід. Полиці виконують ще одну функцію - іскрогасник, можна не боятися, що на дах мобільної лазні падатимуть іскри від вогню або жар, які вилітають через димохід.
Верх пічки виконано з бортиком висотою 5 см, що створює нішу для закладання каміння базальт або діорит, яке буде передавати основну температуру (жар).
Ніжки пічки - з'йомні, знову ж таки для зручності транспортування.
Розміри:
- розміри пічки: 55*25*52см (без ніжок та без кожуха)
- розмір з ніжками та кожухом: 55*35*65см
Комплектація:
- піч з нержавіючої сталі (товщиною 1.5мм)
- зйомний захисний кожух із нержавіючої сталі (товщиною 1мм)
- кочерга з нержавіючої сталі
* Додатково можемо укомплектувати трубами димоходами та камінням для бані.
Можливе виготовлення печі на замовлення (за вказаними Вами розмірами).
Гарантія - 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 9 990 ₴











