Піч для мобільної лазні ТРОЯН
Дана модель печі виготовлена з вуглецевої сталі товщиною 2 мм., що дозволяє їй відповідати рівню мобільності. Її вага лише 32 кг. Не дуже легка, але й не важка.
Для зручності транспортування на печі присутні ручки.
Розміри печі дозволяють легко розмістити її в багажнику легкового автомобіля.
Коли піч набирає свою робочу температуру, то вона може обпекти, тому в її конструкції були передбачені захисні кожухи. Вони зйомні, знову ж таки для зручності транспортування. Зберігати основний об'єм тепла усередині лазні дозволяє особлива конструкція усередині камери згоряння печі. Там є дві полиці, які не дають теплу вилетіти через димохід. Полиці виконують ще одну функцію - іскрогасник, можна не боятися, що на дах мобільної лазні падатимуть іскри від вогню або жар, які вилітають через димохід.
Внизу печі вставляється ящик для пеплу, з якого зручно та легко викидати утворений пепел після використання.
Комплектація:
- піч
- зйомний захисний кожух із нержавіючої сталі (4 деталі)
- кочерга
- видвижна шухлядка під золу
Трубами та камінням піч не комплектується! Це можна придбати окремо.
Гарантія - 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал топки | Чорна сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу топки | 2 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 8 990 ₴









