Мобільна баня Троян PRO 2х2м з дверима (базова комплектація)
Дана модель є покращеним варіантом попередньої версії мобільної бані Троян - на ній установлені повноцінні двері із фібергласовим каркасом. Двері мають набагато більший ресурс використання у порівнянні зі звичайним замком – блискавкою та значно підвищують комфорт використання бані.
Мобільна баня має низку переваг перед стаціонарною:
- Місце встановлення - мобільну баню можна встановити будь-де з більш-менш рівним рельєфом (біля річки, у лісі, у дворі). Таким чином, немає прив'язки до одного місця, де можна паритися.
- Компактність - у розібраному вигляді баня поміщається у легковому автомобілі, займає небагато місця при зберіганні.
- Вартість - мобільна лазня в десятки разів дешевша, ніж стаціонарна.
Базова комплектація мобільної бані 2х2м включає:
1. Тент - виготовлений із тканини "Оксфорд" щільністю 250 г/м, яка просочена поліуретаном.
Для зберігання та транспортування тенту передбачено чохол на зав'язці.
Розміри тенту в складеному вигляді - 35 х 40 х 30 см.
Вага тенту - 7 кг.
2. Каркас - виготовлений із сталевої труби діаметром 16 мм. Покриття трубок – порошкова фарба. Трубки каркаса з'єднуються між собою методом стик-в-стик (одна сторона трубки (тато) обтиснута в спеціальному устаткуванні, інша (мама) – торцьована).
Для каркаса передбачений окремий чохол з ручками, із замком - блискавкою.
Розміри каркаса - 108х25х15см.
Вага - 11 кг.
3. Фібергласові планки – 4 штуки. Використовуються в якості каркасу дверей.
4. Піч - має корпус товщиною 2 мм. Усередині конструкції печі передбачені дві полички, які виконують функцію іскрогасника та затримують максимальну кількість тепла усередині камери згоряння.
По периметру печі встановлюється захисний конвекційний кожух - він пом'якшує тепло, що випромінюється піччю.
Ніжки – знімні.
Димохід - модульний (4 модулі по 50 см), із нержавіючої сталі. Для зручності транспортування він складається всередину пічки.
Розміри пічки: 60 х 32 х 55 см.
Вага - 35 кг.
5. Каміння (базальт) – використовуються для акумуляції тепла. Базальт – вулканічна порода, що добре витримує перепади температури.
Каміння викладаються зверху пічки - для цього передбачено бортик заввишки 5 см.
Вага каміння - 20 кг.
Габарити у пакуванні: 40х28х14 см.
6. Дерев’яні стільчики без спинки 4 шт.
Складаються для зручності транспортування.
7. Термометр спиртовий
Можна доукомплектувати баню для більш зручного використання:
- лежак дерев'яний складаний
- водогрійка із нержавіючої сталі (на 5 або 13 л.)
- стільці зі спинкою
Загальна вага базової комплектації становить близько 85 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Комплектація банної піччю | Так |
| Кількість вікон | 1 |
| Кількість зовнішніх дверей | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Місткість осіб | 4 |
| Наявність тамбура | Ні |
| Сезон використання | Круглий рік |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри намету | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Габаритні розміри печі | |
| Вага печі | 30 кг |
| Висота димаря | 2000 мм |
| Висота печі | 650 мм |
| Довжина печі | 550 мм |
| Діаметр димоходу | 10 мм |
| Ширина печі | 32 мм |
- Ціна: 19 990 ₴









